VCM10000
Red Lion ControlsRed Lion Controls
VCM10000 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: VCM10000
Producent / Mærke: Red Lion Controls
Produkt beskrivelse 4-50 V
Dataark: VCM10000.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for VCM10000
Varenummer VCM10000 Fabrikant Red Lion Controls
Beskrivelse 4-50 V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2615 pcs Datablad VCM10000.pdf
Serie * Andre navne RLC631
VCM10000-ND
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
VCMDS70BK1
VCMDS70BK1
producenter: Hammond Manufacturing
Beskrivelse: VERTICAL CABLE MANAGEMENT 70"
På lager: 806 pcs
Hent: VCMDS70BK1.pdf
RFQ
producenter: Phoenix Contact
Beskrivelse: REPLACEMENT MODULE
På lager: 198 pcs
Hent: 2754367.pdf
RFQ
producenter: Phoenix Contact
Beskrivelse: TERMINAL MODULE 8POS
På lager: 304 pcs
Hent: 2750154.pdf
VCMDS78BK1
VCMDS78BK1
Beskrivelse: VERTICAL CABLE MANAGEMENT 78.75"
På lager: 684 pcs
Hent: VCMDS78BK1.pdf
VCMS
VCMS
producenter: TDK Corporation
Beskrivelse: STAND FOR VC-04 CAMERA
På lager: 97 pcs
Hent: VCMS.pdf
VCMFDR4X4BKIT
VCMFDR4X4BKIT
producenter: Belden
Beskrivelse: VERT MGR BOLT KIT
På lager: 5263 pcs
Hent: VCMFDR4X4BKIT.pdf
VCMFDR4X4
VCMFDR4X4
producenter: Belden
Beskrivelse: VERT MGR W/COVER 84"RACK
På lager: 931 pcs
Hent: VCMFDR4X4.pdf
VCM-DAS-1
VCM-DAS-1
producenter: VersaLogic Corporation
Beskrivelse: PC/104; 100 KHZ, 16 CHANNEL
På lager: 3516 pcs
Hent: VCM-DAS-1.pdf
DRS2-1
DRS2-1
producenter: Omron Automation & Safety
Beskrivelse: TERMINATING RESISTOR MALE
Hent: DRS2-1.pdf
VCM20000
VCM20000
producenter: Red Lion Controls
Beskrivelse: 50-270 V
Hent: VCM20000.pdf
VCM-DAS-3A
VCM-DAS-3A
Beskrivelse: PC/104,ET, 16 ANALOG, 24 DIGITAL
På lager: 175 pcs
Hent: VCM-DAS-3A.pdf
VCM-DAS-2
VCM-DAS-2
Beskrivelse: PC/104; 200 KHZ, 16 CHANNEL