16MHE100MEFCTG5X11
RubyconRubycon
Rubycon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 16MHE100MEFCTG5X11
Producent / Mærke: Rubycon
Produkt beskrivelse CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL
Dataark: 16MHE100MEFCTG5X11.pdf
  • Besked
Specifikationer for 16MHE100MEFCTG5X11
Varenummer 16MHE100MEFCTG5X11 Fabrikant Rubycon
Beskrivelse CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4896 pcs Datablad 16MHE100MEFCTG5X11.pdf
Tolerance - Overflade Mount Land Størrelse -
Størrelse / Dimension - Serie MHE
Vurderinger - Polarisering -
Emballage Tape & Box (TB) Pakke / tilfælde -
Driftstemperatur - Monteringstype -
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Levetid @ Temp. -
Blyafstand - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) - ESR (Equivalent Series Resistance) -
Detaljeret beskrivelse CAP ALUM 100UF 20% 16V RADIAL Applikationer General Purpose