200VXH330MEFC22X25
RubyconRubycon
Rubycon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 200VXH330MEFC22X25
Producent / Mærke: Rubycon
Produkt beskrivelse SNAP TERMINAL
Dataark: 1.200VXH330MEFC22X25.pdf2.200VXH330MEFC22X25.pdf
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
200 pcs
  • Besked
Specifikationer for 200VXH330MEFC22X25
Varenummer 200VXH330MEFC22X25 Fabrikant Rubycon
Beskrivelse SNAP TERMINAL Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 39226 pcs Datablad 1.200VXH330MEFC22X25.pdf2.200VXH330MEFC22X25.pdf
Spændingsvurdering 200V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 0.866" Dia (22.00mm)
Serie VXH Ripple Current @ Low Frequency 1.41A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.115A @ 10kHz Vurderinger -
Polarisering Polar Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial, Can - Snap-In Driftstemperatur -25°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Levetid @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Blyafstand 0.394" (10.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Højde - Siddende (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Detaljeret beskrivelse 330µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 5000 Hrs @ 105°C
kapacitans 330µF Applikationer General Purpose