220KXF220MEFC25X20
RubyconRubycon
Rubycon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 220KXF220MEFC25X20
Producent / Mærke: Rubycon
Produkt beskrivelse CAP ALUM 220UF 20% 220V SNAP
Dataark: 1.220KXF220MEFC25X20.pdf2.220KXF220MEFC25X20.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
200 pcs
  • Besked
Specifikationer for 220KXF220MEFC25X20
Varenummer 220KXF220MEFC25X20 Fabrikant Rubycon
Beskrivelse CAP ALUM 220UF 20% 220V SNAP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 30101 pcs Datablad 1.220KXF220MEFC25X20.pdf2.220KXF220MEFC25X20.pdf
Spændingsvurdering 220V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 0.984" Dia (25.00mm)
Serie KXF Ripple Current @ Low Frequency 850mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.275A @ 10kHz Vurderinger -
Polarisering Polar Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial, Can - Snap-In Driftstemperatur -25°C ~ 105°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Levetid @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Blyafstand 0.394" (10.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Detaljeret beskrivelse 220µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
kapacitans 220µF Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
220KXF470MEFC35X20
220KXF470MEFC35X20
producenter: Rubycon
Beskrivelse: CAP ALUM 470UF 20% 220V SNAP
På lager: 14173 pcs
Hent: 220KXF470MEFC35X20.pdf
RFQ
220LR9 NC032
220LR9 NC032
producenter: Alpha Wire
Beskrivelse: CONN PLUG MALE 4POS GOLD SCREW