25MU106MD15750
RubyconRubycon
25MU106MD15750 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 25MU106MD15750
Producent / Mærke: Rubycon
Produkt beskrivelse CAP FILM 10UF 20% 25VDC 2220
Dataark: 25MU106MD15750.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 25MU106MD15750
Varenummer 25MU106MD15750 Fabrikant Rubycon
Beskrivelse CAP FILM 10UF 20% 25VDC 2220 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11871 pcs Datablad 25MU106MD15750.pdf
Spændingsvurdering - DC 25V Spændingsværdi - AC -
Tolerance ±20% Afslutning Solder Pads
Størrelse / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serie PMLCAP®, MU
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2220 (5750 Metric) Andre navne 1189-2521-2
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 5 (48 Hours) Blyafstand -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.079" (2.00mm)
Funktioner - Dielektrisk materiale Acrylic, Metallized
Detaljeret beskrivelse 10µF Film Capacitor 25V Acrylic, Metallized 2220 (5750 Metric) kapacitans 10µF