25ZT33MT15X11
RubyconRubycon
Rubycon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 25ZT33MT15X11
Producent / Mærke: Rubycon
Produkt beskrivelse CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Dataark: 1.25ZT33MT15X11.pdf2.25ZT33MT15X11.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 25ZT33MT15X11
Varenummer 25ZT33MT15X11 Fabrikant Rubycon
Beskrivelse CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 775865 pcs Datablad 1.25ZT33MT15X11.pdf2.25ZT33MT15X11.pdf
Spændingsvurdering 25V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Serie ZT Ripple Current @ Low Frequency 50mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 250mA @ 100kHz Vurderinger -
Polarisering Polar Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde Radial, Can Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Levetid @ Temp. 1000 Hrs @ 125°C Blyafstand 0.079" (2.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Impedans 400 mOhms
Højde - Siddende (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) -
Detaljeret beskrivelse 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 125°C kapacitans 33µF