2SXB150M1.9X7.3
Produkt oversigt
Varenummer: 2SXB150M1.9X7.3
Producent / Mærke: Rubycon
Produkt beskrivelse CAP ALUM POLY 150UF 20% 2V SMD
Dataark: 2SXB150M1.9X7.3.pdf
  • Besked
Specifikationer for 2SXB150M1.9X7.3
Varenummer 2SXB150M1.9X7.3 Fabrikant Rubycon
Beskrivelse CAP ALUM POLY 150UF 20% 2V SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 143060 pcs Datablad 2SXB150M1.9X7.3.pdf
Spændingsvurdering 2V Type Polymer
Tolerance ±20% Overflade Mount Land Størrelse -
Størrelse / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serie PC-CON, SXB
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2917 (7343 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Levetid @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Blyafstand - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.075" (1.90mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 13 mOhm @ 100kHz
Detaljeret beskrivelse 150µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 13 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 105°C kapacitans 150µF
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
2SX27-T
2SX27-T
producenter: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Beskrivelse: SWITCH SNAP ACTION SPDT 7A 250V
På lager: 5870 pcs
Hent: 2SX27-T.pdf
RFQ
2SXB220M
2SXB220M
producenter: Rubycon
Beskrivelse: CAP ALUM POLY 220UF 20% 2V SMD
På lager: 4170 pcs
Hent: 2SXB220M.pdf
RFQ
2SXB150M
2SXB150M
producenter: Rubycon
Beskrivelse: CAP ALUM POLY 150UF 20% 2V SMD
Hent: 2SXB150M.pdf
2SXB100M1.9X7.3
2SXB100M1.9X7.3
Beskrivelse: CAP ALUM POLY 100UF 20% 2V SMD
Hent: 2SXB100M1.9X7.3.pdf
2SX83
2SX83