2SZE100M1.4X7.3
RubyconRubycon
Rubycon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 2SZE100M1.4X7.3
Producent / Mærke: Rubycon
Produkt beskrivelse CAP ALUM POLY 100UF 20% 2V SMD
Dataark: 2SZE100M1.4X7.3.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 2SZE100M1.4X7.3
Varenummer 2SZE100M1.4X7.3 Fabrikant Rubycon
Beskrivelse CAP ALUM POLY 100UF 20% 2V SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 141548 pcs Datablad 2SZE100M1.4X7.3.pdf
Spændingsvurdering 2V Type Polymer
Tolerance ±20% Overflade Mount Land Størrelse -
Størrelse / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Serie PC-CON, SZE
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2917 (7343 Metric) Driftstemperatur -55°C ~ 105°C
Monteringstype Surface Mount Levetid @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Blyafstand - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.055" (1.40mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 5 mOhm
Detaljeret beskrivelse 100µF 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 5 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapacitans 100µF