35ST106M5750-ND
RubyconRubycon
Rubycon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 35ST106M5750-ND
Producent / Mærke: Rubycon
Produkt beskrivelse CAP FILM 10UF 20% 35VDC 2220
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 35ST106M5750-ND
Varenummer 35ST106M5750-ND Fabrikant Rubycon
Beskrivelse CAP FILM 10UF 20% 35VDC 2220 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 19375 pcs Datablad
Spændingsvurdering - DC 35V Spændingsværdi - AC -
Tolerance ±20% Afslutning Solder Pads
Størrelse / Dimension 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serie PMLCAP®, ST
Vurderinger - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 2220 (5750 Metric) Andre navne 35ST106M5750X
35ST106M5750X-ND
Driftstemperatur -55°C ~ 125°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyafstand -
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 0.110" (2.80mm)
Funktioner - Dielektrisk materiale Acrylic, Metallized
Detaljeret beskrivelse 10µF Film Capacitor 35V Acrylic, Metallized 2220 (5750 Metric) kapacitans 10µF