35TZV22M5X6.1
RubyconRubycon
35TZV22M5X6.1 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 35TZV22M5X6.1
Producent / Mærke: Rubycon
Produkt beskrivelse CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD
Dataark: 1.35TZV22M5X6.1.pdf2.35TZV22M5X6.1.pdf3.35TZV22M5X6.1.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 35TZV22M5X6.1
Varenummer 35TZV22M5X6.1 Fabrikant Rubycon
Beskrivelse CAP ALUM 22UF 20% 35V SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 841519 pcs Datablad 1.35TZV22M5X6.1.pdf2.35TZV22M5X6.1.pdf3.35TZV22M5X6.1.pdf
Spændingsvurdering 35V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Størrelse / Dimension 0.197" Dia (5.00mm)
Serie TZV Ripple Current @ Low Frequency 54.4mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 170mA @ 100kHz Vurderinger AEC-Q200
Polarisering Polar Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Radial, Can - SMD Andre navne 1189-1623-2
35TZV22M5X61
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Levetid @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Blyafstand - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Impedans 700 mOhms Højde - Siddende (Max) 0.240" (6.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Detaljeret beskrivelse 22µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
kapacitans 22µF Applikationer Automotive