400TXW22MEFR18X45
RubyconRubycon
Rubycon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 400TXW22MEFR18X45
Producent / Mærke: Rubycon
Produkt beskrivelse CAP ALUM
Dataark: 1.400TXW22MEFR18X45.pdf2.400TXW22MEFR18X45.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
200 pcs
  • Besked
Specifikationer for 400TXW22MEFR18X45
Varenummer 400TXW22MEFR18X45 Fabrikant Rubycon
Beskrivelse CAP ALUM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 109275 pcs Datablad 1.400TXW22MEFR18X45.pdf2.400TXW22MEFR18X45.pdf
Spændingsvurdering 400V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Serie TXW Vurderinger -
Polarisering Polar Pakke / tilfælde Radial, Can
Driftstemperatur -40°C ~ 105°C Monteringstype Through Hole
Levetid @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C Blyafstand 0.295" (7.50mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 1.870" (47.50mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Detaljeret beskrivelse 22µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
kapacitans 22µF Applikationer General Purpose