450CXW100MEFC18X30
RubyconRubycon
Rubycon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 450CXW100MEFC18X30
Producent / Mærke: Rubycon
Produkt beskrivelse PENCIL CAP
Dataark: 1.450CXW100MEFC18X30.pdf2.450CXW100MEFC18X30.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
200 pcs
  • Besked
Specifikationer for 450CXW100MEFC18X30
Varenummer 450CXW100MEFC18X30 Fabrikant Rubycon
Beskrivelse PENCIL CAP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 48675 pcs Datablad 1.450CXW100MEFC18X30.pdf2.450CXW100MEFC18X30.pdf
Spændingsvurdering 450V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Serie CXW Vurderinger -
Polarisering Polar Pakke / tilfælde Radial, Can
Driftstemperatur -40°C ~ 105°C Monteringstype Through Hole
Levetid @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Blyafstand 0.295" (7.50mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Detaljeret beskrivelse 100µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
kapacitans 100µF Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
450CJ
450CJ
producenter: Bussmann (Eaton)
Beskrivelse: FUSE CRTRDGE 450A 600VAC/250VDC