450KXW68MEFR18X25
RubyconRubycon
Rubycon
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 450KXW68MEFR18X25
Producent / Mærke: Rubycon
Produkt beskrivelse CAP ALUM
Dataark: 1.450KXW68MEFR18X25.pdf2.450KXW68MEFR18X25.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
200 pcs
  • Besked
Specifikationer for 450KXW68MEFR18X25
Varenummer 450KXW68MEFR18X25 Fabrikant Rubycon
Beskrivelse CAP ALUM Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 52231 pcs Datablad 1.450KXW68MEFR18X25.pdf2.450KXW68MEFR18X25.pdf
Spændingsvurdering 450V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 0.709" Dia (18.00mm)
Serie KXW Vurderinger -
Polarisering Polar Pakke / tilfælde Radial, Can
Driftstemperatur -25°C ~ 105°C Monteringstype Through Hole
Levetid @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Blyafstand 0.295" (7.50mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde - Siddende (Max) 1.063" (27.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Detaljeret beskrivelse 68µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
kapacitans 68µF Applikationer General Purpose