50PZA68M10X13
RubyconRubycon
50PZA68M10X13 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 50PZA68M10X13
Producent / Mærke: Rubycon
Produkt beskrivelse CAP ALUM POLY 68UF 20% 50V T/H
Dataark: 1.50PZA68M10X13.pdf2.50PZA68M10X13.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 50PZA68M10X13
Varenummer 50PZA68M10X13 Fabrikant Rubycon
Beskrivelse CAP ALUM POLY 68UF 20% 50V T/H Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 23885 pcs Datablad 1.50PZA68M10X13.pdf2.50PZA68M10X13.pdf
Spændingsvurdering 50V Type Polymer
Tolerance ±20% Overflade Mount Land Størrelse -
Størrelse / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie PZA
Ripple Current @ Low Frequency 130mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 2.6A @ 100kHz
Vurderinger AEC-Q200 Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial, Can Andre navne 1189-2143
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Levetid @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Blyafstand 0.197" (5.00mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 28 mOhm
Detaljeret beskrivelse 68µF 50V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 28 mOhm 3000 Hrs @ 105°C kapacitans 68µF