63ZLH330M10X23
RubyconRubycon
63ZLH330M10X23 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 63ZLH330M10X23
Producent / Mærke: Rubycon
Produkt beskrivelse CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Dataark: 1.63ZLH330M10X23.pdf2.63ZLH330M10X23.pdf
  • Besked
Specifikationer for 63ZLH330M10X23
Varenummer 63ZLH330M10X23 Fabrikant Rubycon
Beskrivelse CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6728 pcs Datablad 1.63ZLH330M10X23.pdf2.63ZLH330M10X23.pdf
Spændingsvurdering 63V Tolerance ±20%
Overflade Mount Land Størrelse - Størrelse / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Serie ZLH Ripple Current @ Low Frequency 775.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.41A @ 100kHz Vurderinger -
Polarisering Polar Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Radial, Can Andre navne 1189-1506
Driftstemperatur -40°C ~ 105°C Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Levetid @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Blyafstand 0.197" (5.00mm) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Impedans 69 mOhms Højde - Siddende (Max) 0.984" (25.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance) - Detaljeret beskrivelse 330µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
kapacitans 330µF Applikationer General Purpose