SIGN17X22S
SCSSCS
SIGN17X22S Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SIGN17X22S
Producent / Mærke: SCS
Produkt beskrivelse SIGN ESD/STATIC WARN 17"X22"
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
5 pcs
  • Besked
Specifikationer for SIGN17X22S
Varenummer SIGN17X22S Fabrikant SCS
Beskrivelse SIGN ESD/STATIC WARN 17"X22" Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10637 pcs Datablad
Type Sign Serie -
Emballage Box Andre navne 0-00-51111-74614-1
Materiale - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Etiketype ATTENTION - ESD CONTROL AREA, Wear Proper Electrostatic Grounding Equipment At All Times (in Spanish language) Etiketstørrelse 17.00" L x 22.00" W (431.8mm x 558.8mm)