GL10-P1111
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: GL10-P1111
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse SEN PHT CBL 2M 3-WIRE
Dataark:
Lager tilstand 908 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 908 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for GL10-P1111
Varenummer GL10-P1111 Fabrikant N/A
Beskrivelse SEN PHT CBL 2M 3-WIRE Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 908 pcs Datablad
Spænding - Supply 10 V ~ 30 V Serie G10
Sensing Method Retroreflective Sensing Distance 3.150" ~ 590.551" (80mm ~ 15m)
Responstid 500µs Output Configuration PNP
Andre navne 1065876
GL10-P1111-ND
Driftstemperatur -30°C ~ 60°C (TA)
Lyskilde Red (625nm) Ingress Protection IP67
Tilslutningsmetode Cable Kabellængde 78.740" (2000.00mm)