IMB30-20NNPVC0K
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: IMB30-20NNPVC0K
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse NONFLSH NPN COMP M12 SHRT
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for IMB30-20NNPVC0K
Varenummer IMB30-20NNPVC0K Fabrikant N/A
Beskrivelse NONFLSH NPN COMP M12 SHRT Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 1014 pcs Datablad
Spænding - Supply 10 V ~ 30 V Afslutningsstil Connector
Afskærmning Shielded Serie -
Sensortype Inductive Sensing Distance 0.787" (20mm)
Response Frequency 500Hz Pakke / tilfælde Cylinder, Threaded - M30
Output Type NPN-NC/NO, 4-Wire Andre navne 1074418
Driftstemperatur -40°C ~ 100°C (TA) Materiale - Krop Plastic
Ingress Protection IP68, IP69K Indikator LED
Detaljeret beskrivelse Inductive Proximity Sensor 0.787" (20mm) IP68, IP69K Cylinder, Threaded - M30