MPA-683THTP0
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MPA-683THTP0
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse SENSOR LIN 683MM CBL W/CONN
Dataark:
Lager tilstand 91 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 91 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for MPA-683THTP0
Varenummer MPA-683THTP0 Fabrikant N/A
Beskrivelse SENSOR LIN 683MM CBL W/CONN Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 91 pcs Datablad
Spænding - Supply 15 V ~ 30 V Afslutningsstil Cable with Connector
Teknologi LVIT (Linear Variable Inductance Transducer) Leverandør Device Package -
Serie - Rotationsvinkel - Elektrisk, Mekanisk -
Modstandstolerance - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Module Output Signal -
Produktion 0 V ~ 10 V Andre navne 1059470
Driftstemperatur -20°C ~ 70°C (TA) Monteringstype Chassis Mount
Linearitet - Lineært område 0 ~ 683.00mm (0 ~ 26.89")