MPS-032TSTP0
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MPS-032TSTP0
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse SEN T-SLOT CYLINDER 32MM M8
Dataark:
Lager tilstand 303 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 303 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Besked
Specifikationer for MPS-032TSTP0
Varenummer MPS-032TSTP0 Fabrikant N/A
Beskrivelse SEN T-SLOT CYLINDER 32MM M8 Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 303 pcs Datablad
Spænding - Supply 15 V ~ 30 V Type Switch
Afslutningsstil Cable with Connector Serie -
Pakke / tilfælde Cylinder Output Type Analog
Andre navne 1045666
Driftstemperatur -20°C ~ 70°C