WT2F-P240
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WT2F-P240
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse 3PIN M8 PNP LONG RANGE
Dataark:
Lager tilstand 678 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 678 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for WT2F-P240
Varenummer WT2F-P240 Fabrikant N/A
Beskrivelse 3PIN M8 PNP LONG RANGE Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 678 pcs Datablad
Spænding - Supply 12 V ~ 24 V Serie W2 Flat
Sensing Method Proximity Sensing Distance 0.079" ~ 0.709" (2mm ~ 18mm)
Responstid 500µs Output Configuration NPN
Andre navne 6030585 Driftstemperatur -20°C ~ 55°C (TA)
Lyskilde Red (660nm) Ingress Protection IP67
Tilslutningsmetode Cable with Connector Kabellængde 7.87" (200mm)