1.5KE120CA
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE120CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1.5KE120CA
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 102V 212V DO201
Dataark: 1.5KE120CA.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1.5KE120CA
Varenummer 1.5KE120CA Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 102V 212V DO201 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6734 pcs Datablad 1.5KE120CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 102V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 212V
Spænding - Opdeling (Min) 114V Type Zener
Leverandør Device Package DO-201 Serie 1.5KE, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Tape & Box (TB) Pakke / tilfælde DO-201AA, DO-27, Axial
Andre navne 1.5KE120CAST-ND
Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 47A (8/20µs)
Kapacitans @ Frekvens 500pF @ 1MHz Tovejskanaler 1
Basenummer 1.5KE Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1.5KE120CA B0G
1.5KE120CA B0G
producenter: TSC (Taiwan Semiconductor)
Beskrivelse: TVS DIODE 102V 165V DO201
På lager: 536498 pcs
Hent: 1.5KE120CA B0G.pdf
RFQ
1.5KE120CA A0G
1.5KE120CA A0G
På lager: 521203 pcs
Hent: 1.5KE120CA A0G.pdf
RFQ
1.5KE120C-E3/54
1.5KE120C-E3/54
producenter: Vishay Semiconductor Diodes Division
Beskrivelse: TVS DIODE 97.2VWM 173VC 1.5KE
Hent: 1.5KE120C-E3/54.pdf
1.5KE120C-E3/73
1.5KE120C-E3/73
producenter: Electro-Films (EFI) / Vishay
Beskrivelse: TVS DIODE 97.2V 173V 1.5KE
Hent: 1.5KE120C-E3/73.pdf
1.5KE120CA-B
1.5KE120CA-B
producenter: Diodes Incorporated
Hent: 1.5KE120CA-B.pdf
1.5KE120C-B
1.5KE120C-B
producenter: Hamlin / Littelfuse
Beskrivelse: TVS DIODE 102V 173.25V DO201
Hent: 1.5KE120C-B.pdf
1.5KE120ARL
1.5KE120ARL
producenter: STMicroelectronics
Beskrivelse: TVS DIODE 102V 212V DO201
Hent: 1.5KE120ARL.pdf
1.5KE120C
1.5KE120C
Hent: 1.5KE120C.pdf
1.5KE120CA
1.5KE120CA
Hent: 1.5KE120CA.pdf
1.5KE120CA R0G
1.5KE120CA R0G