1.5KE150A
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE150A Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1.5KE150A
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 128V 265V DO201
Dataark: 1.5KE150A.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3600 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1.5KE150A
Varenummer 1.5KE150A Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 128V 265V DO201 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 361050 pcs Datablad 1.5KE150A.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 128V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 265V
Spænding - Opdeling (Min) 143V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package DO-201
Serie 1.5KE, TRANSIL™ Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Emballage Tape & Box (TB)
Pakke / tilfælde DO-201AA, DO-27, Axial Andre navne 1.5KE150AST-ND
Driftstemperatur - Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 38A (8/20µs) Kapacitans @ Frekvens 850pF @ 1MHz
Relaterede produkter
1.5KE150A-E3/73
1.5KE150A-E3/73
producenter: Electro-Films (EFI) / Vishay
Beskrivelse: TVS DIODE 128V 207V 1.5KE
På lager: 308673 pcs
Hent: 1.5KE150A-E3/73.pdf
RFQ
1.5KE150A
1.5KE150A
producenter: Hamlin / Littelfuse
Beskrivelse: TVS DIODE 128V 207V DO201
På lager: 405563 pcs
Hent: 1.5KE150A.pdf
RFQ
1.5KE150-E3/54
1.5KE150-E3/54
producenter: Vishay Semiconductor Diodes Division
Beskrivelse: TVS DIODE 121VWM 215VC 1.5KE
Hent: 1.5KE150-E3/54.pdf
1.5KE150A-E3/54
1.5KE150A-E3/54
Hent: 1.5KE150A-E3/54.pdf
1.5KE150-E3/73
1.5KE150-E3/73
Beskrivelse: TVS DIODE 121V 215V 1.5KE
Hent: 1.5KE150-E3/73.pdf
1.5KE150A-G
1.5KE150A-G
producenter: Comchip Technology
Hent: 1.5KE150A-G.pdf
1.5KE150A-B
1.5KE150A-B
producenter: Littelfuse Inc.
Beskrivelse: TVS DIODE 128VWM 207VC AXIAL
Hent: 1.5KE150A-B.pdf
1.5KE15-E3/73
1.5KE15-E3/73
Beskrivelse: TVS DIODE 12.1V 22V 1.5KE
Hent: 1.5KE15-E3/73.pdf
1.5KE150A-E3/51
1.5KE150A-E3/51