1.5KE180CA
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE180CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1.5KE180CA
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 154V 317V DO201
Dataark: 1.5KE180CA.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1.5KE180CA
Varenummer 1.5KE180CA Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 154V 317V DO201 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 144369 pcs Datablad 1.5KE180CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 154V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 317V
Spænding - Opdeling (Min) 171V Type Zener
Leverandør Device Package DO-201 Serie 1.5KE, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde DO-201AA, DO-27, Axial
Andre navne 497-12024-1 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 31.5A (8/20µs)
Kapacitans @ Frekvens 362.5pF @ 1MHz Tovejskanaler 1
Relaterede produkter
1.5KE180CA A0G
1.5KE180CA A0G
producenter: TSC (Taiwan Semiconductor)
Beskrivelse: TVS DIODE 154V 246V DO201
På lager: 469288 pcs
Hent: 1.5KE180CA A0G.pdf
RFQ
1.5KE180CA R0G
1.5KE180CA R0G
På lager: 258515 pcs
Hent: 1.5KE180CA R0G.pdf
RFQ
1.5KE180CA-E3/51
1.5KE180CA-E3/51
producenter: Electro-Films (EFI) / Vishay
Beskrivelse: TVS DIODE 154V 246V 1.5KE
Hent: 1.5KE180CA-E3/51.pdf
1.5KE180CA-B
1.5KE180CA-B
producenter: Littelfuse Inc.
Beskrivelse: TVS DIODE 154VWM 246VC AXIAL
Hent: 1.5KE180CA-B.pdf
1.5KE180CA B0G
1.5KE180CA B0G