1.5KE18CA
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE18CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1.5KE18CA
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 15.3V 32.5V DO201
Dataark: 1.5KE18CA.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
600 pcs
1200 pcs
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1.5KE18CA
Varenummer 1.5KE18CA Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 15.3V 32.5V DO201 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 231062 pcs Datablad 1.5KE18CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 15.3V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 32.5V
Spænding - Opdeling (Min) 17.6V Type Zener
Leverandør Device Package DO-201 Serie 1.5KE, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Tape & Box (TB) Pakke / tilfælde DO-201AA, DO-27, Axial
Andre navne 1.5KE18CAST-ND
Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 308A (8/20µs)
Kapacitans @ Frekvens 2150pF @ 1MHz Tovejskanaler 1
Relaterede produkter
1.5KE18CA-B
1.5KE18CA-B
producenter: Diodes Incorporated
Beskrivelse: TVS DIODE 15.3V 25.2V DO201
På lager: 161567 pcs
Hent: 1.5KE18CA-B.pdf
RFQ
1.5KE18C-E3/73
1.5KE18C-E3/73
producenter: Electro-Films (EFI) / Vishay
Beskrivelse: TVS DIODE 14.5V 26.5V 1.5KE
På lager: 5875 pcs
Hent: 1.5KE18C-E3/73.pdf
RFQ
1.5KE18CA R0G
1.5KE18CA R0G
producenter: TSC (Taiwan Semiconductor)
Beskrivelse: TVS DIODE 15.3V 25.5V DO201
Hent: 1.5KE18CA R0G.pdf
1.5KE18CA-B
1.5KE18CA-B
producenter: Littelfuse Inc.
Beskrivelse: TVS DIODE 15.3VWM 25.2VC AXIAL
Hent: 1.5KE18CA-B.pdf
1.5KE18CA
1.5KE18CA
producenter: Hamlin / Littelfuse
Hent: 1.5KE18CA.pdf
1.5KE18C-E3/54
1.5KE18C-E3/54
producenter: Vishay Semiconductor Diodes Division
Beskrivelse: TVS DIODE 14.5VWM 26.5VC 1.5KE
Hent: 1.5KE18C-E3/54.pdf
1.5KE18C-B
1.5KE18C-B
Beskrivelse: TVS DIODE 15.3V 26.46V DO201
Hent: 1.5KE18C-B.pdf
1.5KE18CA B0G
1.5KE18CA B0G
Hent: 1.5KE18CA B0G.pdf
1.5KE18CA-E3/51
1.5KE18CA-E3/51
Beskrivelse: TVS DIODE 15.3V 25.2V 1.5KE
Hent: 1.5KE18CA-E3/51.pdf
1.5KE18ATR
1.5KE18ATR
producenter: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Beskrivelse: TVS DIODE 15.3V 25.2V DO201AD
Hent: 1.5KE18ATR.pdf
1.5KE18C
1.5KE18C
Hent: 1.5KE18C.pdf
1.5KE18CA A0G
1.5KE18CA A0G