1.5KE22CA
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE22CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1.5KE22CA
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 18.8V 39.3V DO201
Dataark: 1.5KE22CA.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
600 pcs
1200 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1.5KE22CA
Varenummer 1.5KE22CA Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 18.8V 39.3V DO201 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 206955 pcs Datablad 1.5KE22CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 18.8V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 39.3V
Spænding - Opdeling (Min) 20.9V Type Zener
Leverandør Device Package DO-201 Serie 1.5KE, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Tape & Box (TB) Pakke / tilfælde DO-201AA, DO-27, Axial
Andre navne 1.5KE22CAST-ND
Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 254A (8/20µs)
Kapacitans @ Frekvens 1850pF @ 1MHz Tovejskanaler 1
Basenummer 1.5KE Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1.5KE22CA R0G
1.5KE22CA R0G
producenter: TSC (Taiwan Semiconductor)
Beskrivelse: TVS DIODE 18.8V 30.6V DO201
På lager: 227939 pcs
Hent: 1.5KE22CA R0G.pdf
RFQ
1.5KE22CA-E3/51
1.5KE22CA-E3/51
producenter: Electro-Films (EFI) / Vishay
Beskrivelse: TVS DIODE 18.8V 30.6V 1.5KE
På lager: 153556 pcs
Hent: 1.5KE22CA-E3/51.pdf
RFQ
1.5KE22CA A0G
1.5KE22CA A0G
Hent: 1.5KE22CA A0G.pdf
1.5KE22CA B0G
1.5KE22CA B0G
Hent: 1.5KE22CA B0G.pdf
1.5KE22C-B
1.5KE22C-B
producenter: Hamlin / Littelfuse
Beskrivelse: TVS DIODE 18.8V 32.13V DO201
Hent: 1.5KE22C-B.pdf
1.5KE22CA-B
1.5KE22CA-B
producenter: Diodes Incorporated
Hent: 1.5KE22CA-B.pdf
1.5KE22C-E3/73
1.5KE22C-E3/73
Beskrivelse: TVS DIODE 17.8V 31.9V 1.5KE
Hent: 1.5KE22C-E3/73.pdf
1.5KE22CA
1.5KE22CA
Hent: 1.5KE22CA.pdf
1.5KE22CA-B
1.5KE22CA-B
producenter: Littelfuse Inc.
Beskrivelse: TVS DIODE 18.8VWM 30.6VC AXIAL
Hent: 1.5KE22CA-B.pdf
1.5KE22C
1.5KE22C
Hent: 1.5KE22C.pdf
1.5KE22ATR
1.5KE22ATR
producenter: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Beskrivelse: TVS DIODE 18.8V 30.6V DO201AD