1.5KE250CA
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE250CA Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1.5KE250CA
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 213V 442V DO201
Dataark: 1.5KE250CA.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1.5KE250CA
Varenummer 1.5KE250CA Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 213V 442V DO201 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 88295 pcs Datablad 1.5KE250CA.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 213V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 442V
Spænding - Opdeling (Min) 237V Type Zener
Leverandør Device Package DO-201 Serie 1.5KE, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde DO-201AB, DO-32, Axial
Andre navne 497-14724-1 Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23A (8/20µs)
Kapacitans @ Frekvens 280pF @ 1MHz Tovejskanaler 1