1.5KE30CARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE30CARL Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1.5KE30CARL
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 25.6V 53.5V DO201
Dataark: 1.5KE30CARL.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3800 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1.5KE30CARL
Varenummer 1.5KE30CARL Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 25.6V 53.5V DO201 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 263598 pcs Datablad 1.5KE30CARL.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 25.6V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 53.5V
Spænding - Opdeling (Min) 28.5V Type Zener
Leverandør Device Package DO-201 Serie 1.5KE, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde DO-201AA, DO-27, Axial
Driftstemperatur - Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 187A (8/20µs) Kapacitans @ Frekvens 1450pF @ 1MHz
Tovejskanaler 1 Basenummer 1.5KE
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1.5KE30CAHE3_A/D
1.5KE30CAHE3_A/D
producenter: Electro-Films (EFI) / Vishay
Beskrivelse: TVS DIODE 25.6V 41.4V 1.5KE
På lager: 229776 pcs
Hent: 1.5KE30CAHE3_A/D.pdf
RFQ
1.5KE320A
1.5KE320A
producenter: Hamlin / Littelfuse
Beskrivelse: TVS DIODE 273V 441V DO201
På lager: 226164 pcs
Hent: 1.5KE320A.pdf
RFQ
1.5KE30CAHE3_A/C
1.5KE30CAHE3_A/C