1.5KE33CARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE33CARL Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1.5KE33CARL
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 28.2VWM 59VC DO201
Dataark: 1.5KE33CARL.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1900 pcs
3800 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1.5KE33CARL
Varenummer 1.5KE33CARL Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 28.2VWM 59VC DO201 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 333401 pcs Datablad 1.5KE33CARL.pdf
Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 31.4V Spænding - Breakover 1
Spænding - Opdeling (Min) 28.2V Spænding - Opdeling DO-201
Type Zener Serie 1.5KE, TRANSIL™
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection 1500W (1.5kW) Power - Peak Pulse 169A (8/20µs)
Polarisering DO-201AA, DO-27, Axial Andre navne 1.5KE33CARL-ND
Driftstemperatur - Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer 1.5KE33CARL
Beskrivelse TVS DIODE 28.2VWM 59VC DO201 Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 59V
Kapacitans @ Frekvens 1350pF @ 1MHz Tovejskanaler No