1.5KE36CARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE36CARL Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1.5KE36CARL
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 30.8V 64.3V DO201
Dataark: 1.5KE36CARL.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
3800 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1.5KE36CARL
Varenummer 1.5KE36CARL Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 30.8V 64.3V DO201 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 299882 pcs Datablad 1.5KE36CARL.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 30.8V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 64.3V
Spænding - Opdeling (Min) 34.2V Type Zener
Leverandør Device Package DO-201 Serie 1.5KE, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde DO-201AA, DO-27, Axial
Driftstemperatur - Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 156A (8/20µs) Kapacitans @ Frekvens 1250pF @ 1MHz