1.5KE56CARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE56CARL Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1.5KE56CARL
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 47.8V 100V DO201
Dataark: 1.5KE56CARL.pdf
  • Besked
Specifikationer for 1.5KE56CARL
Varenummer 1.5KE56CARL Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 47.8V 100V DO201 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5975 pcs Datablad 1.5KE56CARL.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 47.8V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 100V
Spænding - Opdeling (Min) 53.2V Type Zener
Leverandør Device Package DO-201 Serie 1.5KE, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde DO-201AA, DO-27, Axial
Andre navne 1.5KE56CARL-ND
15KE56CARL
Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A (8/20µs)
Kapacitans @ Frekvens 900pF @ 1MHz Tovejskanaler 1
Basenummer 1.5KE Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
1.5KE56CAHE3_A/D
1.5KE56CAHE3_A/D
producenter: Electro-Films (EFI) / Vishay
Beskrivelse: TVS DIODE 47.8V 77V 1.5KE