1.5KE82CARL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
1.5KE82CARL Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 1.5KE82CARL
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 70.1V 146V DO201
Dataark: 1.5KE82CARL.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for 1.5KE82CARL
Varenummer 1.5KE82CARL Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 70.1V 146V DO201 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 109170 pcs Datablad 1.5KE82CARL.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 70.1V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 146V
Spænding - Opdeling (Min) 77.9V Type Zener
Leverandør Device Package DO-201 Serie 1.5KE, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde DO-201AA, DO-27, Axial
Andre navne 15KE82CARL
Driftstemperatur -
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 69A (8/20µs)
Kapacitans @ Frekvens 675pF @ 1MHz Tovejskanaler 1