A1C15S12M3-F
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
A1C15S12M3-F Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: A1C15S12M3-F
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse IGBT TRENCH 1200V 15A ACEPACK1
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
22 pcs
110 pcs
  • Besked
Specifikationer for A1C15S12M3-F
Varenummer A1C15S12M3-F Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse IGBT TRENCH 1200V 15A ACEPACK1 Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 2741 pcs Datablad
Spænding - Samler Emitter Opdeling (Max) 1200V Vce (på) (Max) @ Vge, Ic 2.45V @ 15V, 15A
Leverandør Device Package ACEPACK™ 1 Serie -
Strøm - Max 142.8W Pakke / tilfælde Module
Andre navne 497-17737 Driftstemperatur -40°C ~ 150°C (TJ)
NTC-termistor Yes Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Input Kapacitans (Cies) @ Vce 985pF @ 25V
Input Three Phase Bridge Rectifier IGBT Type Trench Field Stop
Detaljeret beskrivelse IGBT Module Trench Field Stop Three Phase Inverter with Brake 1200V 15A 142.8W Chassis Mount ACEPACK™ 1 Nuværende - Collector Cutoff (Max) 100µA
Nuværende - Samler (Ic) (Max) 15A Konfiguration Three Phase Inverter with Brake
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
A1C-T
A1C-T
producenter: VCC (Visual Communications Company)
Beskrivelse: LAMP NEON R6.2MM WIRE TERM 95V