BTB24-800BWRG
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
BTB24-800BWRG Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: BTB24-800BWRG
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TRIAC ALTERNISTOR 800V TO220AB
Dataark: BTB24-800BWRG.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for BTB24-800BWRG
Varenummer BTB24-800BWRG Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TRIAC ALTERNISTOR 800V TO220AB Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 42308 pcs Datablad BTB24-800BWRG.pdf
Spænding - Off State 800V Spænding - Gate Trigger (Vgt) (Max) 1.3V
Triac Type Alternistor - Snubberless Leverandør Device Package TO-220AB
Serie Snubberless™ Emballage Tube
Pakke / tilfælde TO-220-3 Andre navne 497-4183-5
BTB24800BWRG
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TJ) Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse TRIAC Alternistor - Snubberless 800V 25A Through Hole TO-220AB Nuværende - On State (Det (RMS)) (Max) 25A
Nuværende - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) 250A, 260A Nuværende - Hold (Ih) (Max) 75mA
Nuværende - Gate Trigger (Igt) (Max) 50mA Konfiguration Single