ESDA7P120-1U1M
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ESDA7P120-1U1M Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ESDA7P120-1U1M
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 5.5V 11.5V 1610
Dataark: 1.ESDA7P120-1U1M.pdf2.ESDA7P120-1U1M.pdf3.ESDA7P120-1U1M.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for ESDA7P120-1U1M
Varenummer ESDA7P120-1U1M Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 5.5V 11.5V 1610 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 221158 pcs Datablad 1.ESDA7P120-1U1M.pdf2.ESDA7P120-1U1M.pdf3.ESDA7P120-1U1M.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 5.5V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 11.5V
Spænding - Opdeling (Min) 6.4V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package 1610
Serie ESDA Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 1400W (1.4kW) Emballage Original-Reel®
Pakke / tilfælde 0603 (1610 Metric) Andre navne 497-17159-6
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 120A (8/20µs) Kapacitans @ Frekvens -