ESDAVLC6V1-1BM2
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
ESDAVLC6V1-1BM2 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ESDAVLC6V1-1BM2
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 3V SOD882
Dataark: 1.ESDAVLC6V1-1BM2.pdf2.ESDAVLC6V1-1BM2.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for ESDAVLC6V1-1BM2
Varenummer ESDAVLC6V1-1BM2 Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 3V SOD882 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 463078 pcs Datablad 1.ESDAVLC6V1-1BM2.pdf2.ESDAVLC6V1-1BM2.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 3V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp -
Spænding - Opdeling (Min) 6.1V Type Zener
Leverandør Device Package SOD-882 Serie ESDA, TRANSIL™
Power Line Protection No Power - Peak Pulse 30W
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde SOD-882
Andre navne 497-6292-2 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TJ)
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) -
Kapacitans @ Frekvens 7pF @ 1MHz Tovejskanaler 1