ESDZV18-1BF4
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ESDZV18-1BF4
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 21.5V ST0201
Dataark: ESDZV18-1BF4.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for ESDZV18-1BF4
Varenummer ESDZV18-1BF4 Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 21.5V ST0201 Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 246976 pcs Datablad ESDZV18-1BF4.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) - Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 21.5V
Spænding - Opdeling (Min) 18V Type Zener
Leverandør Device Package ST0201 Serie ESDZ
Power Line Protection No Power - Peak Pulse -
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde 0201 (0603 Metric)
Andre navne 497-17747-1 Driftstemperatur -
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) - Kapacitans @ Frekvens 3pF @ 1MHz