EVAL6599-400W-T
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EVAL6599-400W-T Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EVAL6599-400W-T
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse DEMO BOARD FOR L6599
Dataark: 1.EVAL6599-400W-T.pdf2.EVAL6599-400W-T.pdf
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 436 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 436 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for EVAL6599-400W-T
Varenummer EVAL6599-400W-T Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse DEMO BOARD FOR L6599 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 436 pcs Datablad 1.EVAL6599-400W-T.pdf2.EVAL6599-400W-T.pdf
Spænding - Output 3.3V, 5V, 75V, 200V Spænding - Indgang 90 ~ 264 VAC
Udnyttet IC / Del L6563, L6599 Medfølgende indhold Board(s)
Serie - Regulator Topologi Resonant
Power - Output 400W Udgange og Type 4, Isolated
Andre navne 497-5857 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Hovedformål AC/DC, Primary Side and PFC Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Frequency - Switching 120kHz Detaljeret beskrivelse L6563, L6599 - AC/DC, Primary Side and PFC 4, Isolated Outputs Evaluation Board
Nuværende - Output 1.5A, 1A, 1A, 700mA Board Type Fully Populated