EVL150W-ADP-SR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EVL150W-ADP-SR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EVL150W-ADP-SR
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse BOARD DEMO SRK2000 COMPLETE
Dataark: 1.EVL150W-ADP-SR.pdf2.EVL150W-ADP-SR.pdf3.EVL150W-ADP-SR.pdf
  • Besked
Specifikationer for EVL150W-ADP-SR
Varenummer EVL150W-ADP-SR Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse BOARD DEMO SRK2000 COMPLETE Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4321 pcs Datablad 1.EVL150W-ADP-SR.pdf2.EVL150W-ADP-SR.pdf3.EVL150W-ADP-SR.pdf
Spænding - Output 12V Spænding - Indgang 90 ~ 265 VAC
Udnyttet IC / Del L6563H, L6599A, SRK2000 Medfølgende indhold Board(s)
Serie - Regulator Topologi Resonant
Power - Output 150W Udgange og Type 1, Isolated
Andre navne 497-11029
EVL150WADPSR
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Hovedformål Power Supply, ATX Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Output 12.5A Board Type Fully Populated