EVL6699-90WADP
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
EVL6699-90WADP Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EVL6699-90WADP
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse BOARD EVAL FOR L6699
Dataark: EVL6699-90WADP.pdf
  • Besked
Specifikationer for EVL6699-90WADP
Varenummer EVL6699-90WADP Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse BOARD EVAL FOR L6699 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5810 pcs Datablad EVL6699-90WADP.pdf
Spænding - Output 19V Spænding - Indgang 90 ~ 264 VAC
Udnyttet IC / Del L6563H, L6699 Medfølgende indhold Board(s)
Serie - Regulator Topologi Resonant
Power - Output 90W Udgange og Type 1, Isolated
Andre navne 497-12932
EVL669990WADP
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Hovedformål AC/DC, Primary Side and PFC Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Output 4.7A Board Type Fully Populated