LNBTVS4-220S
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
LNBTVS4-220S Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LNBTVS4-220S
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 20VWM 35VC SMC
Dataark: LNBTVS4-220S.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for LNBTVS4-220S
Varenummer LNBTVS4-220S Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 20VWM 35VC SMC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 337208 pcs Datablad LNBTVS4-220S.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 1 Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 22V
Spænding - Opdeling (Min) 20V Spænding - Opdeling SMC
Type Zener Serie LNBTVS, TRANSIL™
RoHS Status Tape & Reel (TR) Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Power Line Protection 22500 (22.5kW) Power - Peak Pulse 334A (8/20µs)
Polarisering DO-214AB, SMC Andre navne 497-4993-2
Driftstemperatur -55°C ~ 150°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer LNBTVS4-220S
Beskrivelse TVS DIODE 20VWM 35VC SMC Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 35V