M27C4001-55C1
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: M27C4001-55C1
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse IC EPROM 4M PARALLEL 32PLCC
Dataark: M27C4001-55C1.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
320 pcs
  • Besked
Specifikationer for M27C4001-55C1
Varenummer M27C4001-55C1 Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse IC EPROM 4M PARALLEL 32PLCC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 27154 pcs Datablad M27C4001-55C1.pdf
Skriv cyklus Tid - Ord, Side - Spænding - Supply 4.5 V ~ 5.5 V
Teknologi EPROM - OTP Leverandør Device Package 32-PLCC (11.35x13.89)
Serie - Emballage Tube
Pakke / tilfælde 32-LCC (J-Lead) Driftstemperatur 0°C ~ 70°C (TA)