MK50H27TQ33B
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MK50H27TQ33B
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse IC CTRLR SYSTEM7 33MHZ 52-PLCC
Dataark:
RoHs Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Lager tilstand 909 pcs stock
Skib fra Hong Kong
Forsendelsesmåde DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 909 pcs
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for MK50H27TQ33B
Varenummer MK50H27TQ33B Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse IC CTRLR SYSTEM7 33MHZ 52-PLCC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 909 pcs Datablad
Spænding - Supply - Leverandør Device Package 52-PLCC
Serie - Power (Watts) 500mW
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 52-LCC (J-Lead)
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C Antal kredsløb 1