SA16B3RL
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
STMicroelectronics
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SA16B3RL
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 7.5V 20SO
Dataark: SA16B3RL.pdf
  • Besked
Specifikationer for SA16B3RL
Varenummer SA16B3RL Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 7.5V 20SO Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5679 pcs Datablad SA16B3RL.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 7.5V (Max) Spænding - Klemme (Max) @ Ipp -
Spænding - Opdeling (Min) - Type Zener
Leverandør Device Package 20-SO Serie SA16
Power Line Protection No Power - Peak Pulse -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) - Kapacitans @ Frekvens 16pF @ 1MHz
Tovejskanaler 12 Basenummer SA16B3
Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SA16C-E3/73
SA16C-E3/73
producenter: Vishay Semiconductor Diodes Division
Beskrivelse: TVS DIODE 16VWM 28.8VC DO204AC
På lager: 4557 pcs
Hent: SA16C-E3/73.pdf
RFQ
SA16AHA0G
SA16AHA0G
producenter: TSC (Taiwan Semiconductor)
Beskrivelse: TVS DIODE 16V 26V DO204AC
På lager: 1497195 pcs
Hent: SA16AHA0G.pdf
RFQ
SA16CA
SA16CA
producenter: Hamlin / Littelfuse
Hent: SA16CA.pdf
producenter: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Beskrivelse: TVS DIODE 16V 26V DO15
Hent: SA16CA.pdf
SA16AHB0G
SA16AHB0G
Hent: SA16AHB0G.pdf
SA16CA A0G
SA16CA A0G
Hent: SA16CA A0G.pdf
SA16AHE3/54
SA16AHE3/54
producenter: Electro-Films (EFI) / Vishay
Hent: SA16AHE3/54.pdf
SA16C
SA16C
Beskrivelse: TVS DIODE 16V 27.3V DO204AC