SMA6J100A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMA6J100A-TR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SMA6J100A-TR
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 100V 172V SMA
Dataark: 1.SMA6J100A-TR.pdf2.SMA6J100A-TR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
10000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SMA6J100A-TR
Varenummer SMA6J100A-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 100V 172V SMA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 588201 pcs Datablad 1.SMA6J100A-TR.pdf2.SMA6J100A-TR.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 100V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 172V
Spænding - Opdeling (Min) 111V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMA (DO-214AC)
Serie SMA6J, TRANSIL™ Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde DO-214AC, SMA Andre navne 497-7440-2
SMA6J100A-TR-ND
SMA6J100ATR
Driftstemperatur -55°C ~ 175°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 19A (8/20µs) Kapacitans @ Frekvens -