SMA6J12A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMA6J12A-TR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SMA6J12A-TR
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 12V 23.5V SMA
Dataark: 1.SMA6J12A-TR.pdf2.SMA6J12A-TR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SMA6J12A-TR
Varenummer SMA6J12A-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 12V 23.5V SMA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 193633 pcs Datablad 1.SMA6J12A-TR.pdf2.SMA6J12A-TR.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 12V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 23.5V
Spænding - Opdeling (Min) 13.3V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMA (DO-214AC)
Serie SMA6J, TRANSIL™ Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Emballage Original-Reel®
Pakke / tilfælde DO-214AC, SMA Andre navne 497-5917-6
Driftstemperatur -55°C ~ 175°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 157A (8/20µs) Kapacitans @ Frekvens -
Basenummer SMA6J Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SMA6J12CA
SMA6J12CA
producenter: Hamlin / Littelfuse
Beskrivelse: TVS DIODES SMA 600W TR
På lager: 627954 pcs
Hent: SMA6J12CA.pdf
RFQ
SMA6J12A R3G
SMA6J12A R3G
producenter: TSC (Taiwan Semiconductor)
Beskrivelse: TVS DIODE 12V 18.8V DO214AC