SMA6J154A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMA6J154A-TR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SMA6J154A-TR
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 154V 265V SMA
Dataark: 1.SMA6J154A-TR.pdf2.SMA6J154A-TR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SMA6J154A-TR
Varenummer SMA6J154A-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 154V 265V SMA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 164165 pcs Datablad 1.SMA6J154A-TR.pdf2.SMA6J154A-TR.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 154V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 265V
Spænding - Opdeling (Min) 171V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMA (DO-214AC)
Serie SMA6J, TRANSIL™ Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Emballage Original-Reel®
Pakke / tilfælde DO-214AC, SMA Andre navne 497-7442-6
Driftstemperatur -55°C ~ 175°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 12.6A (8/20µs) Kapacitans @ Frekvens -