SMA6J170A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMA6J170A-TR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SMA6J170A-TR
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 170V 292V SMA
Dataark: 1.SMA6J170A-TR.pdf2.SMA6J170A-TR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SMA6J170A-TR
Varenummer SMA6J170A-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 170V 292V SMA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 508855 pcs Datablad 1.SMA6J170A-TR.pdf2.SMA6J170A-TR.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 170V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 292V
Spænding - Opdeling (Min) 189V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMA (DO-214AC)
Serie SMA6J, TRANSIL™ Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde DO-214AC, SMA Andre navne 497-7443-2
SMA6J170A-TR-ND
SMA6J170ATR
Driftstemperatur -55°C ~ 175°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.3A (8/20µs) Kapacitans @ Frekvens -
Basenummer SMA6J Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SMA6J17A-E3/61
SMA6J17A-E3/61
producenter: Electro-Films (EFI) / Vishay
Beskrivelse: TVS DIODE 17V 31.4V DO214AC
På lager: 983050 pcs
Hent: SMA6J17A-E3/61.pdf
RFQ
SMA6J17A
SMA6J17A
producenter: Hamlin / Littelfuse
Beskrivelse: TVS DIODES SMA 600W TR