SMA6J28A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMA6J28A-TR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SMA6J28A-TR
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 28V 51.6V SMA
Dataark: 1.SMA6J28A-TR.pdf2.SMA6J28A-TR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SMA6J28A-TR
Varenummer SMA6J28A-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 28V 51.6V SMA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 158867 pcs Datablad 1.SMA6J28A-TR.pdf2.SMA6J28A-TR.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 28V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 51.6V
Spænding - Opdeling (Min) 31.1V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMA (DO-214AC)
Serie SMA6J, TRANSIL™ Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Emballage Original-Reel®
Pakke / tilfælde DO-214AC, SMA Andre navne 497-5931-6
Driftstemperatur -55°C ~ 175°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 68A (8/20µs) Kapacitans @ Frekvens -
Basenummer SMA6J Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SMA6J28A R3G
SMA6J28A R3G
producenter: TSC (Taiwan Semiconductor)
Beskrivelse: TVS DIODE 28V 44V DO214AC
På lager: 767389 pcs
Hent: SMA6J28A R3G.pdf
RFQ
SMA6J28A-E3/61
SMA6J28A-E3/61
producenter: Electro-Films (EFI) / Vishay
Beskrivelse: TVS DIODE 28V 51.6V DO214AC
På lager: 829687 pcs
Hent: SMA6J28A-E3/61.pdf
RFQ
SMA6J28AHM3/61
SMA6J28AHM3/61
Hent: SMA6J28AHM3/61.pdf
SMA6J28A M2G
SMA6J28A M2G