SMA6J58A-TR
STMicroelectronicsSTMicroelectronics
SMA6J58A-TR Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SMA6J58A-TR
Producent / Mærke: STMicroelectronics
Produkt beskrivelse TVS DIODE 58V 100V SMA
Dataark: 1.SMA6J58A-TR.pdf2.SMA6J58A-TR.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
5000 pcs
10000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SMA6J58A-TR
Varenummer SMA6J58A-TR Fabrikant STMicroelectronics
Beskrivelse TVS DIODE 58V 100V SMA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 557326 pcs Datablad 1.SMA6J58A-TR.pdf2.SMA6J58A-TR.pdf
Spænding - Reverse Standoff (Typ) 58V Spænding - Klemme (Max) @ Ipp 100V
Spænding - Opdeling (Min) 64.4V Envejs kanaler 1
Type Zener Leverandør Device Package SMA (DO-214AC)
Serie SMA6J, TRANSIL™ Power Line Protection No
Power - Peak Pulse 600W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde DO-214AC, SMA Andre navne 497-5940-2
SMA6J58ATR
Driftstemperatur -55°C ~ 175°C (TJ) Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Peak Pulse (10 / 1000μs) 33A (8/20µs) Kapacitans @ Frekvens -
Basenummer SMA6J Applikationer General Purpose
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
SMA6J6.0A-E3/5A
SMA6J6.0A-E3/5A
producenter: Electro-Films (EFI) / Vishay
Beskrivelse: TVS DIODE 6V 13.7V DO214AC
På lager: 1092733 pcs
Hent: SMA6J6.0A-E3/5A.pdf
RFQ
SMA6J58CA-TR
SMA6J58CA-TR
producenter: STMicroelectronics
Beskrivelse: TVS DIODE 58V 100V SMA
På lager: 186974 pcs
Hent: SMA6J58CA-TR.pdf
RFQ
SMA6J58A
SMA6J58A
producenter: Hamlin / Littelfuse
Beskrivelse: TVS DIODES SMA 600W TR